Pobierz Skype za darmo

Stworzyliśmy tę stronę specjalnie dla naszych klientów, którzy chcą bezpłatnie pobrać Skype dla Windows.

Pobieranie rozpocznie się natychmiast po kliknięciu:

Wielu użytkowników potrzebuje aplikacji do połączeń wideo i przesyłania wiadomości, ale nie są pewni, czy pobrać Skype za darmo, czy wybrać inne oprogramowanie. Te cechy same w sobie nie są wyjątkowe. Wiele programów umożliwia wysyłanie wiadomości i organizowanie wideokonferencji. Jednak to właśnie Skype jest wybierany przez setki milionów użytkowników. Następnie ocenimy, co przyciąga ludzi do tej aplikacji i jakie funkcje zwykle karcą. Te informacje pomogą Ci zdecydować, czy warto pobrać Skype’a na swój komputer.

Funkcjonalność Skype’a

Aplikacja posiada kilka cennych funkcji:

  • wiadomości błyskawiczne;
  • połączenia wideo i połączenia głosowe;
  • nagranie rozmowy;
  • udostępnianie ekranu;
  • połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi;
  • szyfrowanie połączeń w celu zachowania prywatności.

Pobierz Skype za darmo i będziesz mógł korespondować z innym użytkownikiem programu w czasie rzeczywistym. Wiadomości na czacie przychodzą natychmiast.

Aplikacja obsługuje wysoką rozdzielczość do rozmów wideo. Komunikacja odbywa się w formacie HD, co pozwala dobrze przyjrzeć się rozmówcy i jego otoczeniu. Jeśli ktoś martwi się słabym dźwiękiem podczas rozmowy, może wcześniej przetestować mikrofon.

Czasami użytkownicy muszą zapisać ważną część rozmowy, aby nie pytać ponownie rozmówcy. Jeśli bezpłatnie pobierzesz rosyjską wersję Skype’a, ta funkcja będzie dostępna dla każdego. Podczas rozmowy wystarczy nacisnąć przycisk „Rozpocznij nagrywanie”.

Czasami trudno jest coś powtórzyć rozmówcy, a znacznie wygodniej jest pokazać temat rozmowy. Na przykład, aby zademonstrować ekran monitora. Skype ma tę funkcję. Osoba może włączyć udostępnianie ekranu, aby nie tylko opisać, ale także wizualnie pokazać temat rozmowy.

Jeśli znajomi użytkownika Skype’a nie używają tego programu, nie oznacza to, że jest on całkowicie bezużyteczny do komunikacji z nimi. Za pomocą Skype’a możesz dzwonić na telefony stacjonarne lub komórkowe. Wystarczy uzupełnić konto aplikacji.

Skype for Business jest zintegrowany z niektórymi aplikacjami z pakietu Microsoft Office. Dzięki temu są łatwiejsze w użyciu.

Plusy i minusy Skype’a

Pobierz skype i zwróć uwagę na jego mocne strony:

  • łatwość instalacji;
  • brak płatności;
  • szeroki wybór opcji komunikacyjnych;
  • możliwość szyfrowania rozmów.

Aplikację można łatwo zainstalować na wielu systemach operacyjnych: Windows, Lunix, Android, Mac itp. Jest kompatybilna z komputerami PC, smartfonami i tabletami. Dzięki temu użytkownicy mogą kontaktować się z innymi osobami nie tylko z domu.

Nie musisz płacić, aby zainstalować i używać Skype’a. W razie potrzeby ludzie mogą płacić za nowe funkcje. Jednak podstawowa funkcjonalność jest dostępna dla każdego.

Skype do pobrania za darmo to fajnie, ale  warto pamiętać o wadach tej aplikacji. Na przykład do działania wymaga dobrego połączenia z Internetem. Przy niskiej prędkości jakość komunikacji znacznie się pogorszy.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji programu, potrzebujesz płatnego konta premium.

Wniosek

Chociaż Skype ma kilka wad, pozostaje jedną z najpopularniejszych aplikacji do połączeń wideo i przesyłania wiadomości. Posiada wiele przydatnych funkcji. Skype jest łatwy w instalacji i obsłudze. Przy dobrym połączeniu z Internetem program gwarantuje stabilną pracę i doskonałą jakość wideorozmów.