Pobierz Microsoft Windows Defender za darmo

Stworzyliśmy tę stronę specjalnie dla naszych klientów, którzy chcą bezpłatnie pobrać Windows Defender.

Pobieranie rozpocznie się natychmiast po kliknięciu :

⬇️POBIERZ MICROSOFT WINDOWS DEFENDER ZA DARMO⬇️

We wcześniejszych wersjach systemu Windows użytkownicy musieli instalować oprogramowanie antywirusowe innych firm, aby chronić swój komputer. Teraz wiele osób poleca pobranie Windows Defender. Tak nazywa się wbudowane narzędzie do ochrony systemu operacyjnego przed złośliwym oprogramowaniem. Chroni komputer przed wirusami i oprogramowaniem ransomware.

Ponieważ Defender jest darmowy, niektórzy uważają, że nie jest on zbyt skuteczny w walce ze złośliwym oprogramowaniem. Ale jak uzasadnione są te obawy? Następnie ocenimy główne funkcje tej aplikacji i zobaczymy, jak dobrze chroni ona przed różnego rodzaju zagrożeniami. Te informacje pomogą ludziom zdecydować, czy pobranie programu Microsoft Windows Defender jest dla nich dobre, czy nie.

Korzyści z Windows Defendera

Aplikacja zapewnia podstawową ochronę przed wirusami. Skanuje pliki w celu wykrycia złośliwego oprogramowania. Defender sprawdza również zachowanie aplikacji, co pozwala wykryć podejrzaną aktywność. Jeśli program antywirusowy wykryje potencjalne zagrożenie, przesyła plik do laboratorium w chmurze, gdzie jest analizowany.

Jeśli będziesz używał windows defender do pobrania możesz chronić się przed oprogramowaniem ransomware i zapobiegać kradzieży ważnych danych. Czasami złośliwe oprogramowanie uszkadza niektóre pliki. Ten problem jest łatwy do rozwiązania. Ponieważ Defender jest zintegrowany z innymi aplikacjami Microsoft Office, możesz za jego pośrednictwem pobierać pliki kopii zapasowych z OneDrive. To naprawi szkody wyrządzone przez wirusy.

Pobierz Windows Defender Windows 10 i będziesz mógł bezpiecznie podłączyć dyski USB do komputera. Program automatycznie przeskanuje ich zawartość.

Zalety i wady Defendera

Użytkownicy komputerów osobistych podkreślają zalety tej aplikacji:

  • ulepszona ochrona antywirusowa;
  • łatwość użycia;
  • brak płatności;
  • niskie zużycie zasobów komputera.

Wraz z wydaniem każdej nowej wersji program antywirusowy Defender pokazuje coraz bardziej imponujące wyniki. Dlatego twórcy programu zalecają jego regularne aktualizowanie. Tylko w takim przypadku najskuteczniej ochroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem.

Jeśli pobierzesz program Windows Defender, użytkownik nie potrzebuje dużo czasu, aby nauczyć się zarządzać programem antywirusowym. Posiada intuicyjny interfejs. Łatwo też wybrać w nim specjalistyczne ustawienia.

W porównaniu z innymi aplikacjami antywirusowymi Defender ma bardziej ograniczoną funkcjonalność, ale jest to rekompensowane brakiem opłaty.

Po uruchomieniu systemu operacyjnego program antywirusowy firmy Microsoft działa w tle. Zużywa niewiele zasobów komputera i nie zmniejsza wydajności innych programów.

Wśród minusów Defendera użytkownicy zwykle zauważają niezbyt dużą liczbę funkcji. Ponadto programista nie ponosi odpowiedzialności za zainfekowanie komputera.

Wniosek

Pobierz Microsoft Windows Defender jest zalecany dla osób, które chcą zapewnić swojemu komputerowi podstawową ochronę antywirusową. Aplikacja doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Ma niewielki wpływ na wydajność komputera. Jeśli ważne pliki są przechowywane na komputerze i trzeba je chronić za wszelką cenę, warto wypróbować płatne antywirusy o szerszej funkcjonalności.