Pobierz OneDrive za darmo

Stworzyliśmy tę stronę specjalnie dla naszych klientów, którzy chcą bezpłatnie pobrać OneDrive dla Windows. Pobieranie rozpocznie się natychmiast po kliknięciu:

Potrzeba pobrania OneDrive pojawia się zarówno w przypadku zwykłych użytkowników, jak i różnych organizacji. Program jest bardzo przydatny, jeśli potrzebujesz uzyskać dostęp do pliku z innego urządzenia. Na przykład osoba wybiera się w podróż, a po drodze musi zajrzeć do niedawno utworzonego pliku. Wcześniej w tym celu dokument był zapisywany na urządzeniu mobilnym. Ta usługa umożliwia zapisywanie plików w chmurze i otwieranie ich z dowolnego urządzenia.

OneDrive umożliwia przechowywanie dokumentów, zabezpieczanie ich przed kradzieżą, wysyłanie plików do innych użytkowników. Program jest zintegrowany z pakietem Microsoft Office. Dlatego może łatwo przechowywać pliki z różnych aplikacji Microsoft.

Korzyści z OneDrive

Wśród zalet tego programu użytkownicy zazwyczaj wyróżniają:

  • dostęp do zapisanych plików z dowolnego urządzenia;
  • doskonała ochrona danych;
  • wygodne udostępnianie plików;
  • możliwość zablokowania dostępu;
  • ustawienie przepustowości;
  • oszczędność miejsca na urządzeniach końcowych.

Pobierz onedrive i możesz łatwo otworzyć zapisany dokument z dowolnego urządzenia. Na przykład stworzył plik na służbowym komputerze i edytował go w domu. Lub może przeglądać dokument z magazynu w chmurze na swoim urządzeniu mobilnym podczas podróży. Ta funkcja sprawia, że ​​praca z plikami jest wydajniejsza i wygodniejsza.

Niektórzy użytkownicy i wiele firm przesyłają ważne dokumenty do magazynu w chmurze. Istnieje niebezpieczeństwo kradzieży tych plików. Jeśli pobierzesz OneDrive, możliwość utraty dokumentów zostanie wykluczona dzięki wysokiej jakości ochronie danych w tej aplikacji. System szyfrowania zapobiega kradzieży dokumentów podczas przechowywania i przesyłania.

Wymiana danych jest nie tylko dobrze zabezpieczona, ale także niezwykle prosta. Aby wysłać plik do innego użytkownika, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wprowadź adres e-mail. Wielkość przesyłanych dokumentów nie powinna przekraczać 250 GB.

Pobierz Microsoft OneDrive dla Windows 10 możesz bardzo szczegółowo skonfigurować dostęp do plików. Na przykład wyłącz synchronizację z niektórymi urządzeniami. Jest to bardzo przydatne, jeśli pracodawca chce, aby jego pracownicy nie mogli otwierać plików służbowych z domowego komputera.

Administrator OneDrive może dostosować prędkość pobierania dla przenoszenia dokumentów. Jest to korzystne, gdy przepustowość jest ograniczona i trzeba ją skonfigurować do wygodnej pracy wszystkich osób, które mają dostęp do przechowywania w chmurze.

Wniosek

OneDrive to przydatne narzędzie do przechowywania i szybkiego przesyłania dokumentów między różnymi urządzeniami. Jest łatwy w użyciu i bezpiecznie chroni ważne informacje. Pobranie OneDrive na Windows 10 jest zalecane dla pracowników dużych firm. Ponadto aplikacja jest przydatna dla osób, które do pracy z dokumentami używają kilku urządzeń. OneDrive pozwoli Ci otworzyć żądany plik w dowolnym momencie.