Pobierz OneNote za darmo

Ludzie w każdym wieku i z różnych zawodów chcą pobrać program OneNote. Ta aplikacja umożliwia efektywną pracę z cyfrowymi notatkami. OneNote pomoże Ci zapisać wszelkie informacje związane z obowiązkami domowymi, chwilami w pracy czy nauką. W przeciwieństwie do zwykłego notatnika, ten program pozwala dodawać nieograniczoną liczbę notatek. Jednocześnie są łatwe w nawigacji. Wszystkie notatki można łatwo uporządkować według pożądanych parametrów, dzięki czemu zawsze pamiętasz o najważniejszych rzeczach.

OneNote jest zintegrowany z aplikacjami z pakietu Microsoft Office. Umożliwia to dodawanie elementów z innych programów firmy Microsoft do notatnika elektronicznego. W tym arkusze kalkulacyjne z programu Excel. Jeśli będziesz używać  onenote do pobrania,  będziesz miel możliwość korzystania z wygodnego i łatwego w nauce narzędzia do tworzenia i przechowywania różnego rodzaju notatek. W razie potrzeby w łatwy sposób zapewnią dostęp do notatek innym osobom.

Funkcje programu OneNote

Użytkownicy tej aplikacji mogą:

  • tworzyć notatki;
  • organizować współpracę w notatniku;
  • uruchamiać program z różnych urządzeń;
  • dodawać zdjęcia, pliki audio i wideo do notatek;
  • przeprowadzać obliczenia matematyczne;
  • korzystać z funkcji rozpoznawania mowy;
  • wysyłać zawartość z programu OneNote pocztą;
  • dodawać tagi do notatek;
  • tłumaczyć teksty z języków obcych;
  • sortować strony.

Program OneNote ułatwia stylizowanie notatek na dowolny temat. Na przykład niektóre przypomnienia będą dotyczyły projektu w pracy, a inne pracy domowej. Jeśli ktoś zdecyduje się pobrać Microsoft OneNote za darmo, szybko będzie mógł uporządkować swoje notatki we właściwej kolejności. Na przykład jedna strona zeszytu będzie wypełniona zdrowymi przepisami, a druga planami na wakacje.

Ponieważ wiele wydarzeń dotyczy nie tylko jednej osoby, ale całego zespołu, program OneNote umożliwia współpracę nad notatkami. W tym celu wystarczy udostępnić aplikację innym osobom.

Potrzeba tworzenia notatek często pojawia się nie tylko w domu, ale także w podróży. Dlatego bardzo wygodne jest uzyskiwanie dostępu do OneNote z różnych urządzeń, a nie tylko z komputera. Jeśli dana osoba zdecyduje się pobrać OneNote za darmo, w każdej chwili może dodawać notatki do aplikacji. Dzięki temu nie zapomni o niczym ważnym.

Aby lepiej poruszać się po notatkach, użytkownicy mogą dodawać do nich specjalne znaczniki. Tak więc osoba zawsze będzie wiedzieć, jakiemu tematowi poświęcona jest ta lub inna strona. Znalezienie potrzebnych notatek stanie się znacznie łatwiejsze.

Dla uczniów OneNote przyda się do umiejętności rozwiązywania problemów matematycznych. W tym celu aplikacja ma wbudowanego asystenta matematycznego.

Wniosek

OneNote to wygodny i łatwy do opanowania elektroniczny notatnik. Posiada wiele przydatnych funkcji. Pobranie Microsoft Office OneNote za darmo jest korzystne zarówno dla dorosłych, jak i uczniów. Nawet jeśli dodasz wiele notatek do aplikacji, nawigacja po nich jest łatwa. Możliwość dodawania tagów pomoże Ci szybko rozpowszechniać informacje tematycznie.