Pobierz WhatsApp za darmo

 

 

 

Do przesyłania wiadomości, do połączeń audio i wideo opracowano tak popularną aplikację, jak WhatsApp. Do tej pory korzysta z niego około 2 miliardów ludzi na całym świecie – to ponad 180 krajów. Pomimo faktu, że ta aplikacja jest aktywnie używana na urządzeniach mobilnych, dziś użytkownicy mogą bezpłatnie pobrać WhatsApp na Windows.
Co więcej, komunikator ten działa równie skutecznie, zarówno na nowszych wersjach systemu operacyjnego, jak i na starszych. Ważną zaletą jest absolutna poufność, co oznacza, że ​​możesz pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi bez obawy, że Twoje dane osobowe zostaną skradzione.

Aktualne funkcje WhatsApp

Aby pobrać WhatsApp za darmo, musisz zapoznać się z jego głównymi funkcjami. Aby zalogować się na własne konto, musisz użyć swojego numeru telefonu, który jest loginem. Zaraz po rejestracji użytkownik zobaczy listę wszystkich swoich znajomych, którzy również korzystają z tego komunikatora (aplikacja „podciągnie” kontakty z Twojej książki telefonicznej).
Dzięki WhatsApp możesz:
• wymieniać wiadomości z różnymi osobami;
• tworzyć czaty grupowe, dodając do nich wymaganą liczbę uczestników;
• nawiązywać połączenia – audio i wideo;
• wysyłać, odbierać wszelkiego rodzaju pliki, osobiste zdjęcia, filmy, wiadomości głosowe;
• szybko przejść z książki telefonicznej ze swoimi kontaktami do czatów;
• wyślij lokalizację i więcej.

Użytkownicy mogą niezależnie ustawić tapetę dla każdego czatu, dostosować wiadomości. Ponadto możliwe jest wysyłanie wiadomości do kilku kontaktów jednocześnie. Wystarczy znaleźć WhatsApp, pobrać go na komputer i szybko zainstalować.

Szybka instalacja WhatsApp na laptopach i komputerach z systemem Windows

Po pobraniu popularnego komunikatora będziesz musiał wykonać kilka prostych kroków, aby go zainstalować. Postępujemy zgodnie z instrukcją:

  1. Otwórz aplikację na smartfonie, tablecie.
  2. Musisz kliknąć trzy kropki (jeśli używasz urządzeń z systemem operacyjnym Android) lub sekcję „Ustawienia” (dla użytkowników iPhone’a).
  3. Wybierz sekcję „Powiązane urządzenia”.
  4. Włącz aparat w telefonie i skieruj go na kod QR, który pojawi się na ekranie laptopa lub komputera PC po uruchomieniu WhatsApp.

W efekcie następuje automatyczne logowanie do komunikatora, ładowanie wszystkich kontaktów i wiadomości.
Nasz licencjonowany sklep z oprogramowaniem oferuje korzystne warunki dla użytkowników, którzy mogą bezpłatnie pobrać WhatsApp Desktop. Dzięki zastosowaniu aplikacji natywnych dla różnych wersji systemu operacyjnego Windows, zapewniona zostanie nie tylko wysoka niezawodność i szybkość tego komunikatora. Dodatkowo użytkownik otrzymuje możliwość korzystania ze zoptymalizowanego komunikatora, opracowanego z uwzględnieniem wszystkich funkcji systemu operacyjnego komputera. W ten sposób możesz otrzymywać powiadomienia, wiadomości, nawet jeśli telefon jest offline.