Pobierz uTorrenta za darmo

Stworzyliśmy tę stronę specjalnie dla naszych klientów, którzy chcą bezpłatnie pobrać uTorrenta dla Windows. Pobieranie rozpocznie się natychmiast po kliknięciu:

 

 

uTorrent jest uważany za najpopularniejszego i najbardziej znanego klienta torrent. Taki program powstał z myślą o wygodnej i sprawnej wymianie różnych plików. Ponadto proces wymiany może odbywać się w sieci peer-to-peer. Wybór tego konkretnego klienta spośród wielu innych wynika jednocześnie z kilku zalet: wysokich wskaźników wydajności, łatwego sposobu użycia, co jest szczególnie ważne dla początkujących.
Do tej pory uTorrent można pobrać na różne laptopy i komputery PC z systemem operacyjnym Windows – Vista, XP, 7, 8 i 10.

 

 

Funkcje uTorrent

Zanim pobierzesz uTorrent za darmo, musisz uważnie przeczytać listę jego aktualnych funkcji. Oto powody, dla których klient torrent jest szczególnie poszukiwany przez konsumentów:


• Możliwość wykorzystania maksymalnej prędkości pobierania podczas pracy z plikami o różnych rozmiarach.
• Wymiana plików między innymi klientami sieci P2P, a także wymiana informacji za pomocą narzędzi BitTorrent-tracker.
• Odtwarzanie multimediów strumieniowych podczas korzystania z profesjonalnej edycji programu.
• Obsługa szyfrowania podczas pracy z plikami.
• Możliwość przeglądania strumieniowego wideo podczas pobierania.
• Umiejętność oceniania, komentowania.
• Uzyskanie zdalnego dostępu do wszystkich pobranych plików na laptopie i komputerze PC z dodatkowym użyciem uTorrent Remote.

Ale wszystkie powyższe funkcje będą odpowiednie dla użytkowników, którzy wybrali licencjonowaną opcję uTorrent. W rezultacie szerokie profesjonalne ustawienia będą dostępne dla uwagi dzięki specjalnej funkcjonalności. Jednocześnie przyjazny dla użytkownika interfejs upraszcza proces wykonywania różnych zadań.

Funkcje pracy z uTorrent

uTorrent, który można bezpłatnie pobrać na komputer, nie spowalnia systemu operacyjnego. Podczas korzystania z najnowszej wersji będzie można zauważyć wiele zalet, zmian dotyczących ulepszonej funkcjonalności. Twórcy zwrócili uwagę nie tylko na aktualizację interfejsu, ale także zaoferowali jeszcze bardziej odpowiednie narzędzia. W ten sposób użytkownicy mogli komentować, oceniać pliki, odtwarzać strumieniowe wideo i wiele więcej.
Ponadto w dowolnym momencie możesz wyłączyć tracker UDP, a także udostępniać pliki innym użytkownikom, przeciągając je i upuszczając myszką. Prezentowany program zapewnia kompleksową obsługę kanałów RSS, udostępnia szczegółowe statystyki. Przy odpowiednich ustawieniach uTorrent może automatycznie planować czasy pobierania niektórych plików, wyłączać je na podstawie ustawionego timera.
Sklep z oprogramowaniem oferuje pobranie programu uTorrent (wersja rosyjska) na komputery i laptopy. Ten produkt obsługuje wiele języków, dając użytkownikom wybór 54 języków. W ten sposób będzie można wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie do przyszłej pracy.