Pobierz WinRAR za darmo

Stworzyliśmy tę stronę specjalnie dla naszych klientów, którzy chcą bezpłatnie pobrać WinRAR dla Windows. Pobieranie rozpocznie się natychmiast po kliknięciu:

WinRAR jest uważany za jeden z najpopularniejszych archiwizatorów plików, który został pierwotnie opracowany dla 32-bitowych i 64-bitowych systemów operacyjnych Windows w różnych wersjach.

Za pomocą takiego oprogramowania będzie można łatwo pracować z wieloma archiwami, wśród których często trzeba tworzyć, zmieniać i rozpakowywać dokładnie RAR, ZIP i inne.
Możesz pobrać WinRAR całkowicie bezpłatnie iw różnych językach: na rok 2020 programiści zaoferowali możliwość pobrania programu w 48 językach świata. Potwierdza to dużą popularność archiwizatora w różnych krajach.

Funkcje narzędzia WinRAR

Korzystając z narzędzia WinRAR, które możesz teraz pobrać bezpłatnie, ważne jest, aby początkowo zrozumieć, która lista funkcji będzie dostępna do pracy. W końcu jest to dość potężne oprogramowanie, którego lista narzędzi może pomóc w każdy możliwy sposób zoptymalizować pracę z różnymi archiwami.
W ten sposób użytkownik będzie mógł:
• Kompresuj wszelkiego rodzaju pliki, przekształcając duże i obszerne dokumenty w kompaktowe archiwa.
• Pracuj z różnymi opcjami formatu dzięki kompleksowej obsłudze narzędzia.
• Kompresuj doki multimedialne – narzędzie WinRAR, które każdy może pobrać bezpłatnie w języku rosyjskim, automatycznie rozpoznaje format, aby wybrać najbardziej odpowiednią zasadę dalszego pakowania.
• Podziel archiwa na wymaganą liczbę woluminów.
• Wykonaj transfer danych w Internecie. Sprzyja temu 256-bitowe zabezpieczenie typu kryptograficznego, a także funkcja podpisu elektronicznego dla tworzonych archiwów.

Korzystanie z licencjonowanej wersji archiwizatora otwiera przed użytkownikiem ogromną liczbę możliwości. W ten sposób oprogramowanie stanie się idealnym asystentem w dowolnej dziedzinie działalności.


Tworzenie archiwów za pomocą WinRAR


Praca z narzędziem WinRAR, które można pobrać bezpłatnie dla systemu Windows 10 na komputery PC i laptopy, zaczyna się od zapoznania się z narzędziami.

Aby utworzyć swoje pierwsze archiwum, użytkownik musi tylko przejść do menu, klikając element „Otwórz”. Korzystając z menedżera plików, musisz znaleźć dokument, który będzie musiał zostać dodany do archiwum.
Wykonujemy następujące czynności:
• Wybierz określony dokument.
• W górnej części panelu wybierz opcję „Dodaj”.
• W oknie, które zostanie otwarte, potwierdzamy nasze działania za pomocą „OK”.
W rezultacie zostanie utworzone archiwum z określonym typem rozszerzenia – rar lub zip.
Dzięki możliwości szybkiej archiwizacji plików możliwe będzie uporządkowanie wszystkich dokumentów na komputerze, przyspieszenie działania urządzenia. Udowodniono, że przy korzystaniu z archiwizatora przypadki klastrowania są minimalne – gdy dochodzi do utraty wolnego miejsca na jednym z dysków.
Sklep z oprogramowaniem pomoże użytkownikom całkowicie bezpłatnie pobrać WinRAR na PC, udzielając dodatkowych porad dotyczących dalszego korzystania z programu. W przypadku ustawień prywatności możliwe jest stosowanie haseł do tworzonych archiwów.