Pobierz Adobe Readera za darmo

 

Adobe Reader to bezpłatne oprogramowanie, za pomocą którego użytkownicy mogą pobierać, czytać, drukować i komentować pliki PDF. Takie oprogramowanie to jedyny sposób na wygodne przeglądanie dokumentów prezentowanych w tym formacie. Co więcej, użytkownik będzie mógł wchodzić w interakcje w każdy możliwy sposób z plikami PDF absolutnie wszystkich typów – mogą to być wszelkiego rodzaju multimedia, formularze do wypełnienia i nie tylko.
Wystarczy bezpłatnie pobrać program Adobe Reader na własny komputer lub laptop. Za pomocą takiego programu możesz także udostępniać dokumenty PDF innym użytkownikom.

 

Korzyści płynące z pracy z programem Adobe Reader

Będziesz mógł ocenić zalety programu Adobe Reader, który możesz bezpłatnie pobrać dla systemu Windows 10 na swój komputer, po zapoznaniu się z podstawową funkcjonalnością. W porównaniu z podobnymi produktami programowymi, użytkownik ma do dyspozycji znacznie więcej opcji i możliwości.


W rezultacie narzędzie umożliwia wykonanie następujących ważnych i przydatnych działań:
• Swobodnie otwieraj dokumenty w formacie PDF, niezależnie od rodzaju dokumentu (np. ksero paszportu).
• Szybki sposób drukowania plików PDF na drukarce. Ponadto program zapewnia możliwość zapamiętania profili ustawień dla określonej listy plików, dla drukarek, co przyspiesza proces drukowania dużej liczby dokumentów.


Jednak dla miłośników i koneserów wielozadaniowości Adobe Reader znajdzie jedną wadę – narzędzie otwiera każdy dokument w osobnym oknie. Dlatego użytkownicy przyzwyczajeni do pracy z wieloma dokumentami mogą odczuwać niewielki dyskomfort.

 

Instalowanie i odinstalowywanie programu Adobe Reader z komputera

Narzędzie Adobe Reader można bezpłatnie pobrać na laptopa lub komputer. Jeśli użytkownik posiada pobraną wersję programu na urządzeniu mobilnym, można skorzystać z synchronizacji plików. Instalacja oprogramowania na komputerze zajmuje tylko kilka minut.


Procedurę instalacji można podzielić na dwa główne etapy:

  1. Pobranie programu na swój komputer.
  2. „Rozpakowanie” pliku rozruchowego.

Postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, użytkownik nie popełni poważnych błędów.
Co więcej, usunięcie programu Adobe Reader z komputera PC lub laptopa również nie zajmie dużo czasu: klienta do czytania dokumentów PDF można znaleźć na ogólnej liście wszystkich programów Windows w określonej wersji.

 

 


Ponadto użytkownicy będą mogli rozszerzyć funkcjonalność tego narzędzia, jeśli zajdzie potrzeba użycia profesjonalnego zestawu narzędzi. Aby to zrobić, po prostu użyj wersji Pro, która jest uważana za płatną.
Dla każdego, kto jest zainteresowany korzystaniem z bezpłatnej standardowej wersji programu Adobe Reader, licencjonowany sklep z oprogramowaniem oferuje własną pomoc. Będzie można zapoznać się z aktualną listą ciekawych funkcji przed pobraniem, zainstalowaniem programu na PC.