Pobierz 7-Zip za darmo

Stworzyliśmy tę stronę specjalnie dla naszych klientów, którzy chcą bezpłatnie pobrać 7-Zip dla Windows.

 

 

Pobieranie rozpocznie się natychmiast po kliknięciu ⬇️:

 

 

7‑Zip to oprogramowanie przeznaczone do archiwizacji i jest uważane za jednego z głównych konkurentów WinRAR. Równie ważną zaletą jest gwarancja wysokiego stopnia kompresji, niezależnie od wielkości wykorzystywanych dokumentów. Jednocześnie 7-Zip jest uważany za pełnoprawne oprogramowanie z otwartym kodem typu. Większość tego kodu jest objęta licencją GNU LGPL.
Możesz pobrać 7-Zip za darmo. Taki archiwizator jest w stanie obsłużyć wiele algorytmów działania, co ułatwi użytkownikowi pracę z wszelkiego rodzaju formatami, a mianowicie zip, gzip, tar, rar.

Lista podstawowych funkcji 7‑Zip

Zanim pobierzesz 7‑Zip za darmo, powinieneś uważnie przeczytać proponowaną listę funkcji. Nawet w darmowej wersji użytkownicy będą mogli wykonywać następujące przydatne czynności:
• Gwarantuje optymalną jakość kompresji dokumentów dzięki zastosowaniu zaawansowanego formatu z LZMA.
• Wykonaj kompresję zip i gzip, która będzie o 2-10% lepsza niż wynik, który zapewniają inne znane archiwizatory.
• Wykonaj silne szyfrowanie specyficzne dla formatów 7z i zip.
• Możliwość korzystania z funkcji samodzielnego rozpakowywania w formacie 7z.
• Dalszy proces osadzania w Eksploratorze Windows.
• Zastosowanie narzędzi do zarządzania plikami osobistymi.
• Zastosowanie wymaganej wersji wiersza poleceń.
• Wybór dowolnego języka do pracy – do wyboru są 74 języki.
• Możliwość korzystania z wtyczki do FAR Managera.
Ponadto możesz bezpłatnie pobrać 7‑Zip w języku rosyjskim na komputery i laptopy z różnymi wersjami systemu Windows, zarówno wczesne, jak i nowoczesne (najnowsze) wersje. Dodatkowo proponowany jest wariant wykorzystania archiwizatora dla systemów Linux/Unix.

Proces instalacji i szybkiej konfiguracji 7‑Zip

Procedura instalacji nie zajmie zbyt długo. Wszystko, czego wymaga się od użytkownika, to ścisłe przestrzeganie instrukcji, klikając przycisk „Dalej”. Po zakończeniu procesu instalacji będziesz musiał uruchomić program, aby zakończyć całą procedurę instalacji:

  1. Przechodzimy do menu „Start”.
  2. Wybierz pozycję „Wszystkie programy”.
  3. Interesuje nas oprogramowanie 7‑Zip, po kliknięciu którego należy wybrać „7-Zip File Manager”.
  4. Kolejnym krokiem jest wybranie sekcji „Serwis” i przejście do „Ustawień”.
  5. W zakładce „System” kliknij element „Wybierz wszystko” lub ręcznie zaznacz pola obok tych rozszerzeń, z którymi planujesz pracować po uruchomieniu 7‑Zip.
    Wielofunkcyjny program ma najprostszy interfejs, co jest szczególnie ważne dla początkujących, którzy nie mieli wcześniej doświadczenia z różnymi archiwizatorami.
    Aby pobrać 7‑Zip na komputer, wystarczy przejść do sklepu z oprogramowaniem, gdzie można szybko pobrać i bezpłatnie zainstalować licencjonowaną wersję oprogramowania. Dzięki temu możliwe będzie rozpakowywanie archiwów bez przypadkowego uszkodzenia ważnych plików.