Pobierz CCleaner za darmo

my tę stronę specjalnie dla naszych klientów, którzy chcą bezpłatnie pobrać CCleaner dla Windows. Pobieranie rozpocznie się natychmiast po kliknięciu:

 

 

CCleaner to małe, ale bardzo przydatne narzędzie zaprojektowane w celu optymalizacji wydajności komputerów PC i laptopów poprzez czyszczenie niepotrzebnych plików. Program opiera się na wielu różnych narzędziach, które czyszczą system plików tymczasowych, czyszczą rejestr, wyłączają automatyczne uruchamianie aplikacji, które nie były używane przez długi czas i nie tylko.


Możesz bezpłatnie pobrać CCleaner dla systemu operacyjnego Windows w różnych wersjach.

 

 

W ten sposób użytkownicy będą mogli usuwać inne oprogramowanie, konfigurować czyszczenie systemu przy każdym włączeniu urządzenia.

Kluczowe funkcje CCleanera

Funkcjonalność CCleaner zależy od wybranej wersji, która została zaprojektowana do pracy w określonych warunkach. Mimo to użytkownicy mogą spodziewać się podstawowej funkcjonalności oprogramowania:


• Możesz pobrać CCleaner na swój komputer, aby usunąć niedziałające pliki, które nie były używane zgodnie z ich przeznaczeniem przez długi czas.
• Usuń pliki nieistniejących aplikacji, te, które mają złe rozszerzenie, różne awarie podczas próby uruchomienia.
• Możliwość pracy w rejestrze systemu Windows – czyszczenie systemu z niedziałających wpisów, z wpisów, które są nieaktualne od dłuższego czasu, nie są używane.
• Skanowanie rejestru systemowego w celu wykrycia wszelkiego rodzaju błędów w celu ustabilizowania własnego komputera.
• Usuwanie pobranych i tymczasowych plików znajdujących się w różnych przeglądarkach, odtwarzaczach, odtwarzaczach flash i nie tylko.


Dzięki darmowej wersji programu użytkownicy będą mogli zapoznać się z dostępnymi narzędziami, wybierając w przyszłości odpowiednią opcję do osiągnięcia swoich celów. Jednocześnie odnotowuje się nieznaczne obciążenie zasobów komputera – sprzętu i systemu.

 

Funkcje instalacji CCleaner

Możesz bezpłatnie pobrać CCleaner na dowolny komputer lub laptop, postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami instalacji:

  1. Kliknij dwukrotnie pobrany plik, wybierając odpowiedni język ustawień (rosyjski).
  2. Kliknij element „Ustawienia”.
  3. Usuwamy wszystkie pola wyboru z proponowanej listy, z wyjątkiem dwóch głównych – dodaj skrót do programu na pulpicie i do głównego menu Start.
  4. Kliknij przycisk „Zainstaluj”.
  5. Po zakończeniu procesu instalacji odznacz pole obok napisu „Pokaż informacje o wersji”.

W rezultacie możesz uruchomić CCleaner i rozpocząć aktywne czyszczenie systemu z wszelkiego rodzaju plików. Wybierając opcję czyszczenia systemu operacyjnego, użytkownik będzie mógł rozpocząć usuwanie niepotrzebnych plików z kosza, z dzienników. Możesz także pozbyć się ostatnio pobranych plików tymczasowych, wyczyścić schowek, usunąć wszystkie komunikaty o błędach i nie tylko.
Sklep z oprogramowaniem pomoże Ci bezpłatnie pobrać CCleaner w języku rosyjskim, zapoznając użytkowników z jego podstawową funkcjonalnością. Ważne jest, aby uzyskać wstępną konsultację dotyczącą optymalnej wersji systemu Windows, dla której bezpłatna wersja oprogramowania jest odpowiednia.