Kaspersky Total Security: wszystkie funkcje i cechy

Kaspersky Total Security to wysokiej jakości produkt, który jest używany na różnych urządzeniach w celu ochrony danych osobowych każdego użytkownika. Jeśli chodzi o maksymalne bezpieczeństwo, pierwszą rzeczą, o której myśli każdy użytkownik, jest Kaspersky Total Security. Prezentowana wersja będzie idealnym pomocnikiem dla dużych firm, których sieć komputerowa wymaga wysokiej jakości ochrony wszelkiego rodzaju węzłów. W jego rdzeniu znajduje się wiele znanych i przydatnych narzędzi do szyfrowania ważnych dokumentów i danych informacyjnych.

Kompleksowa recenzja Kaspersky Total Security

Aby niezawodnie chronić system Windows, licencja Kaspersky Anti-Virus zawiera pełny zestaw funkcji:

 • Ochrona antywirusowa. W sercu tego antywirusa programiści zastosowali analizę heurystyczną, techniki proaktywne, technologię opartą na chmurze i nie tylko, co pozwala na bezpieczniejsze surfowanie po Internecie. Rezultatem jest skanowanie i wykrywanie podejrzanych programów w odpowiednim czasie. Kaspersky blokuje wszystkie strony internetowe i linki, które są potencjalnie szkodliwe dla oprogramowania.
 • Ochrona prywatności. Zapora sieciowa wykrywa ruch sieciowy na czas, aby go zablokować. Chroni to przed cyberprzestępcami, którzy mogą zainfekować wszelkiego rodzaju urządzenia. Ponadto stosowane jest szyfrowanie danych, co jest szczególnie przydatne podczas przechowywania ważnych plików – odpowiada za to komponent Virtual Safes. Funkcja Secure Payments chroni poufne informacje podczas korzystania z usług bankowości internetowej.
 • Kontrola rodzicielska. Możesz ustawić pewne ograniczenia dostępu do określonej listy portali internetowych. Można również ustawić optymalny czas korzystania z komputera przez dziecko.
 • Ochrona kamery internetowej i mikrofonu. Wszystkie programy, które “próbują” uzyskać dostęp do kamery internetowej i mikrofonu, są automatycznie blokowane. Powoduje to wyświetlenie powiadomienia na ekranie, które informuje, że dostęp został zablokowany.
 • Ochrona Wi-Fi. Po uruchomieniu systemu operacyjnego podejrzana aktywność w sieci Wi-Fi jest automatycznie monitorowana i w razie potrzeby natychmiast blokowana.
 • Kopia zapasowa i przywracanie danych. Za pomocą tej funkcji można tworzyć kopie ważnych plików, aby chronić je przed możliwą utratą, kradzieżą. Użytkownik wybiera najwygodniejszy sposób takiego kopiowania: na dyski wymienne, do magazynów online lub sieciowych. Może się to odbywać automatycznie (zgodnie z harmonogramem) lub ręcznie.

Aby skorzystać ze wszystkich wyżej wymienionych funkcji, wystarczy zakupić Kaspersky Anti-Virus i zapoznać się z różnymi planami taryfowymi.

Dodatkowe funkcje i opcje

Oprócz podstawowego pakietu funkcji istnieją dodatkowe funkcje, z których warto skorzystać:

 1. Ochrona przed oprogramowaniem ransomware i crypto-ransomware. W tym przypadku program antywirusowy zawiera sekcję “Wirtualne sejfy”, w której wszystkie pliki mogą być przechowywane w postaci zaszyfrowanej. Dostęp do nich można uzyskać tylko za pomocą hasła.
 2. Ochrona przed atakami phishingowymi i złośliwymi wiadomościami e-mail. Dzięki funkcji Anti-Phishing adresy internetowe mogą być skanowane w poszukiwaniu usług phishingowych.
 3. Ochrona przed kradzieżą tożsamości. Firmowa poczta e-mail i inne prywatne foldery będą teraz szyfrowane dla wszystkich osób z zewnątrz.
 4. Optymalizacja wydajności komputera. Biorąc pod uwagę fakt, że antywirus chroni urządzenie przed niechcianymi plikami, aplikacjami, które mogą być automatycznie pobierane podczas surfowania po Internecie, wszystko to ma pozytywny wpływ na wydajność komputera.
 5. Ochrona przed atakami sieciowymi i hakerami. Gdy tylko system wykryje jakiekolwiek próby ataku na urządzenie, Kaspersky natychmiast zablokuje aktywność sieciową nieautoryzowanego komputera w stosunku do urządzenia użytkownika.

Dlatego można śmiało powiedzieć, że Kaspersky Total Security jest najlepszym rozwiązaniem ochronnym typu “wszystko w jednym” dla różnych urządzeń. Twórcy dodali do programu nowe i przydatne funkcje, które pozwalają ograniczyć swobodny dostęp do danych osobowych użytkownika. Teraz użytkownik może samodzielnie zezwolić lub odmówić śledzenia swojej aktywności.
Nowe wersje programu oferują wysoki poziom ochrony przed nieautoryzowaną modyfikacją ustawień OS i wszystkich aplikacji wykorzystywanych przez system. W rezultacie Kaspersky Total Security otrzymuje wysoką ocenę, zarówno pod względem wdrożonej funkcjonalności, jak i użyteczności.