Microsoft Windows 10 Home: dlaczego warto kupić oficjalną licencję

Korzyści płynące z licencjonowanego systemu operacyjnego są trudne do przecenienia, ponieważ otrzymujesz kompletny pakiet ze wszystkimi funkcjami i możliwościami potrzebnymi do radzenia sobie z różnymi poziomami złożoności. Przykładowo, aktywując piracką wersję, należy pamiętać, że może ona ulec awarii w dowolnym momencie, co oznacza konieczność ponownej instalacji za każdym razem lub szukania innych sposobów na ponowną aktywację.
Licencjonowany Win 10 Home ESD gwarantuje szybką i bezproblemową pracę, zapewnia mnóstwo bezpiecznych opcji uwierzytelniania i ogromną liczbę dodatkowych korzyści.
Podstawowa lista zalet licencjonowanego systemu Microsoft Windows 10 Home
Wybierając Windows 10 Home ESD, który można kupić w okazyjnych cenach, należy od razu zrozumieć, jakie korzyści czekają na użytkownika:

 • Zgodnie z warunkami licencjonowania, każdy użytkownik otrzymuje ochronę prawną, szybką pomoc techniczną. Oznacza to, że każdy problem może zostać szybko rozwiązany: pracownicy Microsoft doradzą sprawdzone rozwiązania.
 • Otrzymywanie bezpłatnych aktualizacji – licencjonowana wersja systemu operacyjnego gwarantuje automatyczną instalację wszelkiego rodzaju aktualizacji. To z kolei zapewnia lepszą ochronę urządzenia przed różnymi wirusami, niechcianymi reklamami i złośliwym oprogramowaniem.
 • Nieograniczony dostęp do kompletnego pakietu – użytkownik otrzymuje dostęp do różnych funkcji systemu operacyjnego, ciesząc się stabilną pracą przez długi czas.
  Co więcej, przed wydaniem wersji jest ona dokładnie testowana w celu wykrycia i szybkiego naprawienia różnych błędów.

Gwarancja wsparcia i pomocy ze strony Microsoft

Microsoft zapewnia swoim użytkownikom następujący pakiet ważnych bonusów:

 1. Wsparcie techniczne 24/7, zapewniające szczegółowe porady w różnych kwestiach.
 2. Regularne aktualizacje systemu, które zapewniają dostęp do nowych funkcji, funkcji i funkcji.
  Wszystko to upraszcza proces pracy z systemem operacyjnym, czyni ten proces tak wygodnym, jak to tylko możliwe, co jest szczególnie ważne zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących.

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Pracując z Windows 10 Home, którego klucz można kupić w najbardziej przystępnych cenach, można cieszyć się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Tego poziomu nie można uzyskać podczas pracy z pirackimi wersjami, dlatego licencjonowana wersja ma swój własny zestaw zalet:

 • Korzystanie z różnych wbudowanych narzędzi bezpieczeństwa, które zostały już dostarczone przez Microsoft.
 • Solidna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami internetowymi. Regularne pojawianie się nowych wirusów w sieci “zmusza” twórców systemów operacyjnych do wymyślania nowych metod ochrony, które oferują swoim użytkownikom automatycznie wraz z aktualnymi aktualizacjami systemu.
  W ten sposób komputer lub inne urządzenie działające na licencjonowanej wersji ma gwarancję ochrony przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami z zewnątrz. Oznacza to, że wszystkie dane osobowe będą bezpieczne.

Legalność i etyczne korzystanie z oprogramowania

Korzystanie z pirackiego oprogramowania prowadzi do naruszenia praw autorskich, ponieważ jest nielegalne. Ponadto użytkownicy nie otrzymują niezbędnego wsparcia serwisowego, co oznacza, że nie jest możliwe zwrócenie się o pomoc do programistów, zastosowanie wszystkich opcji serwisowych itp.
Microsoft Windows 10 Home, którego licencję może kupić każdy, oferuje różne innowacje dla użytkowników. W rezultacie każdy użytkownik wspiera firmę, korzystając z jej oryginalnego produktu – ma to pozytywny wpływ na rozwój marki, jej sukces i dalsze innowacje.

Przydatne wskazówki dotyczące zakupu oficjalnej licencji

Powinieneś ufać tylko oficjalnym kanałom, aby upewnić się, że otrzymujesz właściwą licencję. Co więcej, system operacyjny można kupić z pomocą partnerów Microsoft: listę aktualnych partnerów można sprawdzić na stronie internetowej firmy.
Ponadto przy zakupie można uzyskać porady ekspertów dotyczące wyboru odpowiedniej wersji:

 • Pudełkowej – sprzedawanej na pendrive’ach i płytach.
 • Cyfrowa lub elektroniczna – prezentowana jako klucz aktywacyjny.
 • Licencja OEM – oferowana z preinstalowanym systemem operacyjnym.
 • Korporacyjna – przeznaczona dla firm, ponieważ jest powiązana z konkretną firmą.
  Ważną zaletą jest również zniżka dla wszystkich użytkowników na dodatkowe oprogramowanie: Microsoft oferuje korzystne warunki zakupu różnych produktów programowych oprócz wybranej wersji systemu operacyjnego.